Apie mus

„Žvelgti į praeitį tam, kad suprastum ateitį“ – remdamasis šiuo principu, Luigi Tomasella 1948 metais įkūrė kompaniją, kuri tapo lyderiaujančiu Italijos baldų gamintoju. Šiandien „ Tomasella“ daugelyje šalių žinoma dėl savo stilingos, išskirtinės kokybės produkcijos.

Itališkų baldų gamintojas – puikus šeimos verslo pavyzdys. Kompanija rūpinasi jos įkūrėjo vaikai bei anūkai, kasdien ieškodami naujų sprendimų, kurdami interjero tendencijas, bet išlaikydami šeimos tradiciją savo vartotojui pasiūlyti tik aukščiausios kokybės produkciją.

Ypatingą dėmesį „ Tomasella“ skiria gamybos technologijų naujovėms. Kompanija dirba nuolat ieškodama, kaip optimizuoti baldų gamybą, išlaikant produkcijos savikainą. Kitaip tariant – vartotojas gauna geriausią kokybę, prieinama kaina. „ Tomasella“ gamina baldus tik iš ekologiškų medžiagų, o visa produkcija atitinka aukščiausius Europos reikalavimus.

Lietuvoje, kaip oficialūs „Tomasella“ atstovai, jau dirbame daugiau nei 20 metų. Šiuo metu šalyje veikia net du „Tomasella“ baldų salonai Vilniuje, ir Klaipėdoje. Baldų salonuose „Tomasella“ rasite naujausius šio itališko prekės ženklo gaminius: pas mus galite rasti tiek klasikinių, tiek modernių baldų savo svetainei miegamajam ir virtuvei, taip pat, didžiulį įvairių interjero aksesuarų pasirinkimą. „Tomasella“ baldai užsakomi iš katalogų ir projektuojami gamintojo pagal Jūsų iš pavyzdžių pasirinktas spalvas, medžio tekstūras bei audinius.

Tomasella

Ilgametė prekybos patirtis Lietuvoje rodo, kad „Tomasella” baldus renkasi įvairių amžiaus grupių vartotojai, norintys patikimai investuoti į ilgaamžius, garantuotos kokybės, vertingus daiktus. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams tai ir dar daugiau: itališką preciziškumą, subtilų ištaigingumo skonį interjere, nepakartojamą modernumą bei, žinoma, funkcionalumą.

Prisiminkite, kad jūsų namai turi pasakoti istoriją apie tai, kas esate, o juose esantys daiktai turėtų būti neabejotinai mėgstamiausi, teikiantys džiaugsmą. Tikime, kad su „Tomasella“ tokius rasti bus ypač paprasta.

Baldų salonuose „Tomasella“ jus pasitiks profesionalūs darbuotojai, turintys ilgametę patirtį – tai leidžia rasti tinkamiausius, funkcionaliausius sprendimus asmeniškai kiekvienam klientui. Kartu atrasime naujas spalvas ir tekstūras, formas ir galimybes! Užsukite – mūsų dizaineriai suteiks jums individualią konsultaciją ir padės rasti tai, kas tinkamiausia jums. Namų jaukumą kurkime kartu!

Mūsų komanda

Irma Jolanta Kerpė

Irma Jolanta Kerpė

Įmonės vadovė - dizainerė

Evelina Mašalo

Projektų vadovė - dizainerė