Virtualus turai

Virtualus 3D turas – puiki galimybė pasivaikščioti Tomasella itališkų baldų salone neišeinant iš namų.  Maloniai kviečiame susipažinti su ekspozicijoje esančiu itališkų baldų asortimentu, kuris yra daug platesnis ir įvairesnis, nei patalpintas 300 kv.m. salone Vytenio g. 20, Vilniuje. Tai ir klasikiniai ir modernaus stiliaus: virtuvės baldai, valgomojo stalai, kėdės, pusbario kėdės, miegamojo lovos, spintelės, komodos, drabužinės, sofos-lovos, minkšti ir komfortiški svetainės baldai, projektuojami korpusiniai ir TV kompozicijų baldai, bei interjero aksesuarai: šviestuvai, vazos, žvakidės, veidrodžiai, paveikslai, tapetai ir kilimai. Tomasella baldų salono komanda jau daugiau kaip 20 metų kartu su itališkų baldų gamintojais kuria itališko stiliaus namus gyvenimui ir poilsiui.

 

Virtualiame 3D ture esantys baldai ir aksesuarai, juos pardavus iš ekspozicijos, užsakomi iš katalogų,

parenkant individualiai spalvas ir faktūras.

3D virtualiame Tomasella itališkų baldų salono ture Jūs galite:

  • Apžiūrėti itališkus baldus ekspozicijoje iš arčiau bet kurioje platformoje: kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje;
  • Pamatyti itališkų baldų realias spalvas, faktūras, baldo formą ir realius matmenis;
  • Sužinoti  preliminarias kainas, kurios kintamos nuo pasirinktos baldo apdailos: audinio, medžio spalvos, medžiagiškumo ir kainodaros;
  • Parašyti užklausą apie jus dominantį baldą per kontaktų formą;
  • Pasidalinti 3D virtualaus turo URL nuoroda su draugais, dizaineriais, architektais.

Dėkojame 3D virtualaus turo kūrėjams – UAB „INVERSE“ – www.inverse.lt, www.gidas360.lt

MILANO 2022 PARODOS TOMASELLA BALDŲ NAUJIENOS

„Tomasella“ itališkų baldų gamintojo Milano parodoje pristatyti modernūs, šiuolaikiški, funkcionalūs, gražaus dizaino baldai, Jūsų namuose sukurs jaukų ir stilingą interjerą, kuris išlieka madingas ir ilgaamžiškas tarp nuolat kintančių šiandienos dekoro tendencijų.

„SEDIT“ italų gamintojas ir ilgametis Tomasella partneris – pirmaujantis stalų, kėdžių ir baldų aksesuarų gamyboje, skiriantis dėmesį baldų personalizavimui, kuris yra „SEDIT“ prekinio ženklo filosofijos pagrindas. Pagrindinis šio gamintojo išskirtinumas : stilius, kokybė ir originalumas – 100% pagaminta Italijoje.

„TOMASELLA CLASS“ nauja kolekcija – tai naujo šiuolaikiško NEW CONTEPORARY stiliaus svetainės baldai, išsiskiriantys šiam stiliui būdingomis detalėmis: aiškiomis linijomis ir forma, saikingu metalo dekoru, priduodančio baldui išskirtinės estetikos ir , stilingumo.

Lakuoti medžio faktūros paviršiai apjungia klasikos ir šiuolaikiško stiliau tendencijas , kurios būdingos šių dienų interjeruose. „Tomasella“ gamintojo filosofiją …“Atminti seną, kad sukurti naują“ – puikiai atsiskleidžia „TOMASELLA CLASS“ baldai.